Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okuma Kitapları Sınavlar
Lise 10. Sınıf Konu Anlatım Kitapları Hücreleme Yöntemine Göre
GEOMETRİ
Fiyat 22.00¨ Sayfa Sayısı 352 ISBN 9786051121994

10. Sınıf Hücreleme Yöntemine Göre Geometri kitabında yeni program, Hücreleme tekniğiyle ele alındı. Öncelikle her bir ünite, farklı hücrelere ayrıldı. Her bir hücrede, hücre içerisinde anlatılan konuya uygun çeşitli örnekler ve etkinlikler verildi. Hücre sonlarında, sadece hücrede anlatılan konularla ilgili farklı sorular çözüldü. Öğrenciye konuyu anlamasını kolaylaştırıcı, konu sırasına göre sıralanmış alıştırmalar soruldu. Hücrede anlatılan konularla ilgili öğrencinin kendisini test edebileceği cevaplı testler verildi.

10. Sınıf Hücreleme Yöntemine Göre Geometri kitabındaki her bir hücrenin kendi içerisinde bir konu bütünlüğü vardır. Hücre içerisinde anlatılan konunun tam olarak öğrenilmesi için hücre sonlarına konulan alıştırmalar ve cevaplı testler, sadece hücrede anlatılan konudan soruldu. Bir hücrenin konularını tam olarak anlayıp bütün sorularını çözmedikçe diğer hücrelere geçmeyiniz.

Hücre sonlarında verilen Etkinlikler, öğrenilen konuların kalıcılığını artırmak için güncel uygulamalar içermektedir. Bu etkinlikler içerisinde verilen Doğru - Yanlış ve Boşluk Doldurma bölümleri, anlatılan konuların öğrenilmesine yardımcı olacaktır. Hücre sonlarındaki tüm etkinliklerin cevapları kitabınızın sonunda Cevap Anahtarı bölümünde verilmiştir.

Değerli Öğretmenler ve Sevgili Öğrenciler, geometri öğretimi ve geometri öğreniminde bir yardımcı kaynak kitap olarak hazırlanan 10. Sınıf Hücreleme Yöntemine Göre Geometri kitabının sizlere faydalı olacağını ümit ediyoruz.

Mobil
Uygulamalar

Kitabım
Yanımda

YGS – LYS
Optik Okuma

Bayiler

Fatih Projesi

Online Satış

Oyunlar

HyperLink
Copyright © 2014 | www.Zambak.com
Powered by Sürat Eğitek