Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okuma Kitapları Sınavlar
Okul Öncesi Eğitim Setleri
ÖĞRENCİ MERKEZLİ EĞİTİM SETİ KARTOP'LA KEŞFEDİYORUM
Bir Takım Öğrenci Merkezli Eğitim Seti
Satın Al Ebat 24 x 28 cm ISBN 9786051121376 Fiyat 125.00¨

Setin Ayrıcalıkları

Öğrenci Merkezli Eğitim Seti Kartop'la Keşfediyorum; öğrenci merkezli eğitim yaklaşımını temel alan, etkili bir öğrenmenin gerçekleşmesi için de çocuklara yaparak, yaşayarak, eğlenerek öğrenme fırsatı veren aynı zamanda da okul öncesi amaç ve kazanımları birebir destekleyen özel bir settir. Türkiye'de çizim ve reel resimler bir arada kullanılarak hazırlanmış alanındaki tek üründür. Çizim resimlerin sıcaklığı, çocuk dünyasına yakınlığı ile reel resimlerin gerçekçiliği ve güzelliği uyum içerisinde birleştirilerek çok özel ve emekli bir çalışma ortaya çıkarılmıştır. Setteki farklı sayfa tasarımları da çocukların görsel okuma, algı ve dikkat gelişimi adına çok zengin bir ortam oluşturmaktadır. Setteki çalışmalar, çocukların etkinlik sayfalarına farklı açılardan bakabilme becerisini kazandırırken algı ve dikkat gelişimlerine de olumlu katkılar sağlamaktadır.

Setteki Kartop'la Matematiği Keşfediyorum, Kartop'la Ses ve Çizgileri Keşfediyorum kitapları da çocukların ilköğretime hazırlanmalarına önemli bir katkı sağlamaktadır. Setin paralelinde hazırlanan Eğitim VCD'si ile Sesleri Keşfediyorum VCD'si sayesinde çocuklar kitaplarda öğrendikleri etkinlikleri eğlenceli bir şekilde pekiştirme fırsatı bulacaklardır.

Seti farklılaştıran en önemli özelliklerden birisi de çocukların öğrendikleri bazı kavramlarla ilgili maket yapabilecekleri karton sayfalı Kartop'la Maket Yapıyorum kitabının olmasıdır. Çocuklar yaptıkları maketlerle oynayarak eğlenecek, eğlenirken de öğrendikleri bilgileri tekrar etme fırsatı bulacaklardır.

Ayrıca çocukları inceleme, gözlem ve araştırma yapmaya yönlendirirken de aile katılımını sağlayan Aile Katılımlı Gözlem Defterim de setin farklılıkları arasındadır.

Okul Öncesi Öğrenci Merkezli Eğitim Seti Kartop'la Keşfediyorum, çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlamak amacıyla çıkartmalı ve sim baskı kapaklı olarak çocukların seveceği tarzda hazırlanmıştır.


İçeriği

Öğrenci Merkezli Eğitim Seti Kartop'la Keşfediyorum, 5-6 yaş çocuklarının merak duygularından yola çıkılarak; onların en çok ilgi duydukları konu ve kavramlar göz önünde bulundurularak Öğrenci Merkezli, High/Scope, Çoklu Zekâ Programları'nın zenginliklerinden yararlanılarak MEB okul öncesi amaç ve kazanımlarını destekleyecek şekilde hazırlanmıştır.

Öğrenci Merkezli Eğitim Seti Kartop'la Keşfediyorum, 6 ana 2 yardımcı toplam 8 kitaptan ve çok zengin promosyonlardan oluşan orijinal bir settir.

Deneyler", "Oynayarak Öğrenelim", "Eğlenceli Projeler" başlıklı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümler adlarından da anlaşılacağı gibi çocukların duyularıyla çevrelerini tanımlama, gözlem yapma, sorgulama, yorumlama, algılama, problem çözme, keşfetme vb. yeteneklerini geliştirici etkinliklerden oluşmaktadır. Ayrıca setteki etkinlikler dikkat, matematik, ses, çizgi, dil alıştırmaları, analoji, deney, gezi-gözlem, kavram haritası, hikâye, drama, şiir, tekerleme, oyun vb. gibi birbirinden farklı teknikler kullanılarak çok zengin bir içerikle sunulmuştur.

Akıllı Tahta
Uygulaması

Mobil
Uygulamalar

Elektronik Kitaplar
Kitabım Yanımda

YGS – LYS
Optik Okuma

Bayiler

Fatih Projesi

Online Satış

Tedes

HyperLink
Copyright © 2014 | www.Zambak.com
Powered by Sürat Eğitek