Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okuma Kitapları Sınavlar
Ortaokul 8. Sınıf Konu Anlatım Kitapları
MATEMATİK
Fiyat 34¨ Sayfa Sayısı 510 ISBN 9786051126661

ZAMBAK TEDES’TE NELER VAR?

 

Zambak TEDES’te kâğıt baskılı kitap, tablet uygulaması ve öğretmen uygulaması olmak üzere üç ayrı yayın içeriği hazırlandı.

Kâğıt baskılı kitap:

Geleneksek eğitimin vazgeçilmez malzemesi olan kâğıt baskılı kitap türünde hazırlanan Zambak TEDES kitabını alan öğrenci, konulara çalışırken ikonlarla gösterilmiş yerlerdeki görselleri Zambak’ın internet sitesine (zambakegitim) girerek izleyebilir ve bilgisini artırabilir. Etkinlikleri yine bu sitede çözebilir ve testlerdeki soruların yazılı ya da video çözümlerine ulaşabilir.

Tablet uygulaması:

Kâğıt baskılı kitabın sanal uygulaması olan tablet versiyonunda öğrenci interaktif bir dersle karşı karşıyadır. Tablet üzerinde videoları, 3D animasyonları, Flash animasyonları ve daha birçok animasyonu anında izleyebilir, yarışmaları uygulayabilir, deneyleri, videoları istediği an, istediği sıklıkta görebilir. Testleri çözebilir ve çözdüğü testle ilgili raporlar çıkartabilir. Sanal kalemle tablet üzerine istediği yazıyı yazabilir, soru çözümleri yapabilir, bunları kaydedip istediği zaman tekrarlayabilir.

Öğretmen uygulaması:

Zambak TEDES ürünlerinde en zengin içerik öğretmen uygulamasında verilmiştir. Öğrenci tablet uygulamasının tamamını içeren öğretmen uygulamasında bunun dışında öğretmenin işini kolaylaştıracak birçok materyal de sunulmuştur. Öğretmen uygulamasında, öğrenci kitabındaki soruların yanı sıra bu soruların iki katı kadar soru sadece öğretmene verilmiştir. Öğretmen, zorluk derecesi de tanımlanmış bu sorularla istediği kadar test hazırlayıp öğrencilerine dilediği zaman sınav yapabilir. Öğretmen derse başlamadan önce sınıfın niteliğine göre ders planını çıkarabilir, bu plana uygun görsel materyalleri seçip düzenleyebilir ve bu planları kaydederek dilediği zaman tekrar edebilir. Zambak TEDES bugünü aşıp geleceği kucaklayan bir eğitim metoduyla tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Zambak TEDES, güzel ülkemizin güzel insanlarına hayırlı olsun.

Dünyayla yarışan Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu gelecek vizyonu Zambak TEDES’le gerçeğe dönüşüyor.

Akıllı Tahta
Uygulaması

Mobil
Uygulamalar

Elektronik Kitaplar
Kitabım Yanımda

YGS – LYS
Optik Okuma

Bayiler

Fatih Projesi

Online Satış

Tedes

HyperLink
Copyright © 2014 | www.Zambak.com
Powered by Sürat Eğitek