Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okuma Kitapları Sınavlar
Ortaokul 7. Sınıf Soru Bankaları
MATEMATİK
Fiyat 24¨ Sayfa Sayısı 328 ISBN 9786051121147

7. sınıf konularını bu soru bankası ile ortaya koyarken; bir merdivenin basamaklarını birer birer çıkmayı, bir bardak suyu birkaç yudumda içmeyi, bir ekmeği ufak ufak parçalayıp yutmayı esas alarak hazırlamayı amaç edindik. Her bir hücreyi öğrendikçe kendinize olan güveniniz artacaktır. Belki de en büyük kazancınız içinizdeki “Matematik Korkusu” nu yenmek olacak.

TESTLER: Bu kısımdaki soru tipleri; Seviye 1 (temel seviye), Seviye 2 (orta seviye), Seviye 3 (gelişmiş seviye), Tüm Seviyeler olarak seviyelere ayrılmıştır. İstediğiniz seviyeden soru tiplerini seçebilirsiniz.

Tüm Seviyeleri seçtiğinizde soruların Seviye Oranını da belirleyebilirsiniz. Bundan sonra istediğiniz konudan istediğiniz kadar soru belirleyerek teste başlayabilirsiniz. Teste başladıktan sonra geçen süreyi de görebilirsiniz. Oluşturduğunuz testteki soruları cevapladıktan sonra istediğiniz soruların çözümlerini izleyebilirsiniz. Testi bitirip sonuçlarınızı grafik üzerinde görebilirsiniz.

ÇÖZÜMLER: Diyelim bir soruyu yapamadınız. Hediye olarak verdiğimiz DVD'yi bilgisayarınıza takıp çözümü izleyip konuyu rahatlıkla anlayacaksınız. Tüm soruların cevapları kitabın yazarları tarafından zevkli ve anlaşılır bir biçimde çözülmüştür. Kitaptaki tüm soruların sayfa numaralarını girerek video çözümlerini izleyebilirsiniz.

Akıllı Tahta
Uygulaması

Mobil
Uygulamalar

Elektronik Kitaplar
Kitabım Yanımda

YGS – LYS
Optik Okuma

Bayiler

Fatih Projesi

Online Satış

Tedes

HyperLink
Copyright © 2014 | www.Zambak.com
Powered by Sürat Eğitek