Okul Öncesi İlkokul Ortaokul Lise Okuma Kitapları Sınavlar
Ortaokul 5. Sınıf Soru Bankaları
MATEMATİK
Fiyat 22¨ Sayfa Sayısı 248 ISBN 9786051127422

Öğrenenlerin bilgiyi nasıl öğrendiklerine ilişkin bir kuram olarak gelişmeye başlayan yapılandırmacılık.

zamanla öğrenenlerin bilgiyi nasıl yapılandırdıklarına ilişkin bir yaklaşım halini almıştır. Yapılandırmacılıkta bilginin tekrarı değil, bilginin transferi ve yeniden yapılandırılması söz konusudur. Yapılandırmacı eğitimin en önemli özelliği, öğrenenin bilgiyi yapılandırmasına, oluşturmasına, yorumlamasına ve geliştirmesine fırsat vermesidir. Alışılmış yöntemde öğretmen bilgiyi verebilir ya da öğrenenler bilgiyi kitaplardan veya başka kaynaklardan edinebilirler. Ama bilgiyi algılamak, bilgiyi yapılandırmak ile eş anlamlı değildir. Yapılandırmacıöğrenmede amaç, öğrenenlerin önceden belli bir hiyerarşiye göre belirlenmiş hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak değil, öğrenenlerin bilgiyi zihinsel olarak anlamlandırmaları için öğrenme fırsatları sağlamaktır.

Bu kitabın en önemli özelliklerinden biri, Yapılandırıcı Eğitim Sistemine (YES) uygun olarak hazırlanmış olmasıdır. Her yapının ilk testi açık uçlu sorulardan oluşmaktadır. Kitapla birlikte hediye edilen DVD de, KİTAP SINAV ve ÇÖZÜMLER kısımları vardır. 

KİTAP kısmında; kitabın tamamını bulacaksınız. Burada testlerin üzerini tıkladığınızda o teste bulunan sorular sıralı ya da tercihen karışık olarak gelmektedir. Burada sorularla kendinizi deneyip ve çözümlerini de izleyebilirsiniz.  SINAV kısmında; kitaptaki sorulardan istediğiniz sayıda sorudan oluşan sınav hazırlayabilir, bu sınavı ekran karşısında çözebilir veya çıktısını alarak kullanabilirsiniz.  ÇÖZÜMLER kısmında; kitaptaki herhangi bir sorunun video çözümüne ulaşabilirsiniz.

Akıllı Tahta
Uygulaması

Mobil
Uygulamalar

Elektronik Kitaplar
Kitabım Yanımda

YGS – LYS
Optik Okuma

Bayiler

Fatih Projesi

Online Satış

Tedes

HyperLink
Copyright © 2014 | www.Zambak.com
Powered by Sürat Eğitek